کارگزاری بانک مسکن شعبه اصفهان کارگزاری بورس بانک مسکن شعبه تهران
تبلیغات اینترنتی در شیراز

تابلو سازی های شیراز – آدرس و تلفن

آدرس تابلو سازی در شیراز

اولین چیزی که از یک شرکت یا فروشگاه نظر مشتریان را جلب می کند تابلو آن می باشد.برای داشتن یک تابلو زیبا و با کیفیت باید به دنبال یک تابلو ساز خوب در شیراز باشیم.این تابلو سازان که زیر نظر اتحادیه تابلو سازان شیراز قرار دارند به ساخت و فروش تابلو مشغول می باشند.در جدول زیر آدرس تابلوسازان شیراز به همرا تلفن آنها جمع آوزی شده است.

ویژگی های یک تابلو خوب برای سردرب فروشگاه و تابلو مغازه

برای انتخاب تابلو مغازه و فروشگاهی به دردسرهای عجیبی بر می خوریم و در نهایت بعد از عبور از سردرگمی ها به نتیجه مطلوب نمی رسیم. شاید به سبب این است که از کمک متخصصین در این حوزه غافل شدیم. در این مقاله می خواهیم در مورد ساختار تابلو فروشگاهی و تابلو مغازه به ویژه تابلو چلنیوم، تابلو استیل، تابلو لایت باکس، تابلو پلکسی، تابلو کامپوزیت، تابلو مغازه و هر خدمتی که یک تابلو ساز در تابلو سازی خود میتواند به شما دهد صحبت کنیم. از ظاهر و شمای گرافیکی یک تابلو و اجرا و نصب آن و اینکه در انتخاب یک تابلو چشم نواز چه مواردی را باید در نظر بگیریم.

قبل از ادامه، سوالات زیر را باید برای خودمان حلاجی کنیم:

هدف اصلی از ساخت تابلو  مغازه برای کسب و کار من چیست؟

آیا نام تجاری (آرم) قابل قبولی دارم؟

مخاطبین و مشتریان من قرار است چه چیزهایی را از دیدن این تابلو حروف برجسته درک کنند؟

از سوال اول باید به این نتیجه برسیم که تابلو ما چه سبکی است: تابلوی اطلاع رسانی، تابلوی تبلیغاتی، تابلو هدایت کننده، تابلو تداعی کننده برند. نتیجه این مطلب می تواند کمک شایانی به خروجی کار شما کند و رضایت شما را به ارمغان آورد، زیرا سبک، طرح و ایده در روش های تابلو سازی بسیار متفاوت است. بطور مثال زمانی که سبک تابلو ما یادآوری برند است لزومی ندارد ذهن مشتری ها و مخاطبان را با عناصر اضافی منحرف کنیم. مثلا برند تویوتا مشخص است و در یک تابلو تداعی کننده نیازی به این نیست که توضیح جذابی را در تابلو بیاوریم و شلوغش کنیم زیرا با این کار توجه بصری را از بین میبریم.

در مجموع توصیه ما این است سادگی همیشه بهترین حالت ممکن است. شما می توانید از عناصر ضروری خود در تابلو استفاده کنید مانند لگو، خدمات، تلفن، وب سایت و رسانه های اجتماعی. بصورت مختصر و مفید هر آنچه لازم می دانید را در تابلو فروشگاه خود قید کنید.اگر پیام تصویری و متنی شما بصورت قدرتمند نباشد در مخاطب اثری نخواهد گذاشت.

یکسری از تابلو ها وجود دارند که به آن ها اصطلاحا نبش قبر می گویند یعنی هر آنچه که هست در صحنه نمایش پدید می آید و این بی نظمی سبب می شود مخاطب به راحتی از آن عبور کند. فضایی که تابلو می خواهد در آن قرار گیرد را مورد توجه و ارزیابی قرار دهید حتی نمای ساختمانی که تابلو در آن نصب می شود یا همسایگان تجاری شما که صاحب کسب و کاری هستند و از تابلوهای تجاری استفاده کرده اند. تابلو کامپوزیت و تابلو ترمووود از انواع زیرسازی تابلوهای حروف برجسته هستند.

حتی ترافیک مردمی در آن جا چگونه است و چه تابلویی می تواند اثر مرکب داشته باشد. در مورد رنگ ها و انتخاب آن ها برای تابلو باید همه شرایط بالا را بسنجید حتی رنگ سازمانی که دارید را در آن لحاظ کنید. البته این یکی از روش های برندیگ است که می تواند بسیار موثر باشد.

لزوم طراحی و اجرای یک تابلو مغازه برای کسب و کار دارای اهمیت زیادی است که محققان کسب و کار آمار جالبی برای آن ارائه داده اند:

  • اگر یک تابلو و سردرب برای کسب کار خود ندارید از 10 نفر فقط 4 نفر از وجود شما مطلع هستند و 6 مخاطب را از دست داده اید.
  • تابلو های موثر باعث افزایش سود می شود، پس در مورد طرح آن باید دقت کنید.
  • برای کسب و کار خیابانی، 85 درصد از مشتریان خود توسط تابلو جذب تان شده اند.
  • بسته به نوع کسب و کار شما و جایی که در آن قرار دارد، درصد خریداران که به صورت پویا مراجعه می کنند از 20٪ تا 45٪ متغیر است. تصور کنید که دارای تابلویی باشید که نیاز مشتریان شما را پوشش دهد.
  • هر ساله 20 درصد جمعیت در حال حرکت هستند، بنابراین تابلو ونشانه های شما در تمام طول سال، با تعداد نمایش و بازدید کنندگان بیشتری مواجه می شود.

تابلوهای حروف برجسته یک راه باصرفه تر و متداوم تر برای تبلیغ کسب و کار شما از تبلیغ روزنامه، و یا حتی تبلیغ تلویزیون است. بنابراین طراحی یک تابلو را  با عجله انجام ندهید، زیرا می تواند 365 روز در سال و 24 ساعت در روز قابل نمایش باشد. دست کم گرفتن قدرت طرح و جذابیت ظاهری می تواند یک ضربه ی مرگبار برای کسب و کار شما باشد.

ردیفنام تابلو سازیآدرس تابلو سازی های شیرازشماره تماس
1شب رنگ سراشیراز ، بازار انقلاب071-32293182
2تابلوساز جوادشیراز، بازار انقلاب، لاله 2، پلاک 6071-32271042
3تابلوسازی ستایشگرشیراز، خیابان لطفعلی خان زند، چهارراه خیرات به سمت پارامونت071-32357398
4شرکت مهندسی بامداد تیرازیسشیراز، روبروی سینما سعدی، طبقه دوم پاساژ مصطفوی زاده071-32307395
5تابلوسازی مانیشیراز، فلکه شهرداری، خیابان 22 بهمن (شاپور سابق)071-32228848
071-32228347
6تابلوساز مرزبانشیراز، بلوار زرهی، روبروی قدوسی شرقی071-38312169
7تابلوساز سورهشیراز، بلوار سیبویه، خیابان شیشه گری، روبروی خیابان توحید، نرسیده به میدان 12 فروردین09171028378
8تابلو ساز آلتاشیراز، چهارراه زندان، به سمت سپاه، نبش کوچه 4609177107540
9ایران تابلوساز مسلمشیراز، ابتدای خیابان نادر071-38307758
10تابلوساز چشم اندازشیراز، ابتدای بلوار عدالت شمالی، جنب بانک اقتصاد نوین، پاساژ مرسدس، پلاک 1909178319668
11تابلوساز و اکیپ نصب دوستانشیراز، خیابان کارگر، نبش کوچه 2109179177674
12تابلوساز سوژهشیراز، سه راه آستانه، خیابان حسینی (مفتح)، روبروی دبیرستان عرفان09171028378
4/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا