کارگزاری بانک مسکن شعبه تبریز
شیراز

بهترین کارگزاری های بورس در تبریز – آدرس و تلفن

بهترین کارگزاری های بورس در تبریز - آدرس و تلفن

کارگزاری بانک مسکن شعبه تبریز

آدرس : خیابان امام خمینی، سه راه خاقانی، بانک مسکن شعبه مرکزی تبریز (کد شعبه ۱۱۱۵)، طبقه همکف کارگزاری بانک مسکن

سایت کارگزاری بانک مسکن : https://maskanbrokerage.ir
اینستاگرام کارگزاری مسکن @maskanbourse

باشگاه مشتریان https://maskanclub.ir

سامانه آنلاین کارگزاری بانک مسکن 

کارگزاری بانک مسکن در سال ۷۱ فعالیت خود را در بازار سرمایه کشور آغاز کرد و طی تمام این سال‌ها تلاش داشته با ارائه خدمات صادقانه، رضایت مشتریان خود را کسب کند.
کارگزاری بانک مسکن با سرمایه ۲۰۰ میلیارد ریال ، ۲۱ شعبه در سراسر کشور دارد، تا خدمات مالی به صورت حرفه‌ای و اصولی در اختیار تمام ایرانیان قرار گیرد.

آدرس کارگزاری های بورس در تبریز

برای وارد شدن به بازار پر سود بورس و خرید سهام، شما باید با شرکت های کارگزاری بورس در تبریز همکاری کنید.به همین منظور بهترین کارگزار بورس در تبریز و آدرس کارگزاری های بورس تبریز به همراه اسامی شرکت های کارگزاری بورس در تبریز در جدول زیر فراهم آوردیم

ردیف نام کارگزاری بورس آدرس شرکت های کارگزاری بورس در تبریز شماره تماس
1 شرکت کارگزاری بانک مسکن شعبه تبریز خیابان امام خمینی، سه راه خاقانی، بانک مسکن شعبه مرکزی تبریز (کد شعبه ۱۱۱۵)، طبقه همکف کارگزاری بانک مسکن ۰۴۱-۳۵۲۹۹۳۴۰
0 شرکت کارگزاری آگاه تبریز، چهارراه بهشتی، منصور، مجتمع تجاری اطلس، طبقه 2، پلاک 18 041-33357449
2 شرکت کارگزاری حافظ تبریز، خیابان ارتش جنوبی، ساختمان پست مرکزی، تالار منطقه ای بورس تبریز،
طبقه دوم
041-35415816
3 شرکت کارگزاری مفید تبریز، خیابان ارتش جنوبی، روبروی ساختمان پست، ساختمان کارگزاران، طبقه 4،
تالار اختصاصی مفید
041-35400030
4 شرکت کارگزاری فارابی تبریز، خیابان ارتش جنوبی، ساختمان پست، تالار بورس منطقه ای تبریز، طبقه دوم 041-35427620
5 شرکت کارگزاری تبریز، خیابان ارتش جنوبی، طبقه دوم پست مرکزی، تالار منطقه ای بورس تبریز 041-35415130
6 شرکت کارگزاری توسعه سهند تبريز، خیابان ارتش جنوبی، ساختمان بورس اوراق بهادار، طبقه دوم 041-35423682
7 شرکت کارگزاری سهم آشنا تبریز، خیابان ارتش جنوبی، ساختمان پست، طبقه دوم 041-35429449
8 شرکت کارگزاری رضوی تبریز، خیابان ارتش جنوبی، ساختمان پست مرکزی، تالار بورس تبریز، طبقه دوم 041-35427653
9 شرکت کارگزاری اقتصاد بیدار تبریز، خیابان ارتش جنوبی، ساختمان پست مرکزی، تالار منطقه ای بورس آذربایجان شرقی ۰۴۱-۳۵۴۲۷۶۲۵
10 شرکت کارگزاری ایساتیس پویا تبريز، خيابان ارتش جنوبی، پشت ساختمان پست مركزی، ساختمان بورس، طبقه دوم 041-35427693

بهترین کارگزاری بورس در تبریز

کارگزاری های زیادی در تبریز مشغول به کار می باشند.کار اصلی کارگزاری های بورس در تبریز  اتصال سرمایه گذاران به سرمایه پذیر ها می باشد.اما این کارگزاری ها در ارائه خدمات جانبی مثل ارائه نرم افزار های تحت وب و پلتفرم های تلفن همراه با هم در رقابت می باشند.کارگزاری های معروف تبریز عبارتند از: کارگزاری آگاه، کارگزاری مفید، کارگزاری صادرات و ….

آموزش رایگان بورس در تبریز

برای شرکت در بازار بورس ، احتیاج ب ه اطلاعات اولیه ای داریم تا بتوانیم روند صعودی یا نزولی بودن روند شرکت هارا بررسی کنیم. آموزش بورس فارکس  در تبریز زیاد برگزار می شود.ام نکته فابل توجه در این کلاس ها این است که یا جلسه اول فقط رایگان می باشد یا اینکه اگر کلا رایگان باشد از کیفیت خوبی برخوردار نیست.

چگونه کد بورسی بگیریم؟

برای گرفتن کد بورسی اولین کاری که باید انجام دهید این است که در سامانه سجام ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام یک کد 10 رقمی برای شما پیامک می شود بعد از دریافت کد، باید برای تاید هویت با در دست داشتن کارت ملی و شناسنامه به دفاتر خدمات دولت و یا کارگزاری های بورس مراجعه کنید.توجه داشته باشید که برا معامله در بورس حتما باید در یک کارگزاری ثبت نام کنید

آدرس کارگزاری آگاه در تبریز – نحوه خرید سهام در بورس تبریز – کارگزاری آگاه تبریز – شماره کارگزاری آگاه تبریز – قیمت سهام بورس تبریز – ثبت نام در بورس تبریز – آدرس کارگزاری مفید در تبریز – کارگزاری بورس در شهرستان میانه

ویژگی کارگزارهای بورس در تبریز چیست؟

برای انتخاب بهترین کارگزاری بورس در تبریز باید به خدمات آنها توجه کنید.کارگزاری که خدمات زیر را ارائه دهد، کارگزاری خوبی می باشد:

حضور فعال در بازارهای معاملاتی مختلف:

در بازار سرمایه، بازارهای معاملاتی متفاوتی وجود دارد که به‌طور خلاصه در این رابطه مهم‌ترین آن‌ها را توضیح می‌دهیم:

انواع بورس در ایران

بورس سهام: این بازار خود به سه بازار بورس، فرابورس عادی و فرابورس پایه تقسیم‌بندی می‌شود و در آن سهام شرکت‌های پذیرفته‌شده در سازمان بورس مورد معامله قرار می‌گیرد و سهام پذیرفته‌شده در هرکدام از سه بازار فوق دارای استانداردهایی هستند و ریسکی‌ترین بازار در بین این سه، بازار پایه است که شرکت‌های فعال در آن دارای پایین‌ترین درجه اطمینان سرمایه‌گذاری هستند. با این‌ وجود در این بازار نیز می‌توان بازدهی‌های معقولی کسب کرد.

بورس کالا: در این بازار کالاهای مختلفی همچون محصولات پتروشیمی، فلزی، کشاورزی و … وجود دارد که معمولاً اشخاص حقوقی در آن در نقش خریدار ظاهر می‌گردند. هم‌چنین در این بازار کالاهایی همچون سکه و زعفران که در قالب قرارداد مشتقه (آتی) مورد معامله قرار می‌گیرند وجود دارد که عموماً افراد حقیقی در این حوزه بسیار فعال هستند و درصورتی‌که قراردادها منجر به تحویل فیزیکی بشود از طریق این بازار انجام خواهد پذیرفت.

بازار مشتقات: این بازارها در راستای حفظ سرمایه افراد در مقابل نوسانات شدید قیمت دارایی‌های مختلف مانند گندم، ذرت، طلا ایجادشده است و با توجه به نوع کالای هدف، معامله گران حقیقی یا حقوقی در آن حاضر خواهند بود. امروزه این بازار با سرعت روزافزونی در حال توسعه بوده و معامله گران حقیقی نقش پررنگی را در برخی از بخش‌های بازار مشتقات مانند سکه طلا ایفا می‌کنند.

بورس انرژی: در این بازار کالاهای حوزه انرژی مانند برق، برخی از محصولات پتروشیمی مانند متانول و بشکه‌های نفت مورد معامله قرار می‌گیرد.

همان‌طور که مشاهده می‌فرمایید تمامی بازارهای مورداشاره با توجه به علایق افراد حقیقی و سطح ریسک‌پذیری آن‌ها می‌تواند از جذابیت‌های زیادی برخوردار باشد. بنابراین هرچه دسترسی شما به بازارهای فوق بیشتر باشد این موضوع برای شما می‌تواند مناسب‌تر باشد. لازم به ذکر است که اغلب کارگزاری‌ها در بازار اوراق بهادار(سهام) فعال می‌باشند ولی حضور در سایر بازارها برای تمامی کارگزاری‌ها صدق نمی‌کند و درصورتی‌که شما فکر می‌کنید که علاوه بر بازار اوراق ممکن است در بازارهای دیگری فعالیت نمایید بایستی در انتخاب کارگزاری خود دقت بیشتری خرج دهید و جستجوی دقیق‌تری را انجام دهید.

داشتن سیستم معاملاتی بهینه:

یکی از نکات مهمی که بایستی به آن توجه داشته باشید داشتن سیستم معاملاتی آنلاین بهینه از سوی کارگزاری‌ها است. فرض کنید که شما می‌خواهید معامله‌ای انجام دهید اما کارگزار شما با شرکتی قرارداد بسته است که سیستم آن دارای قطعی‌های زیادی است. در چنین حالتی ممکن است که شما فرصت‌های جذاب معامله‌گری را از دست بدهید. لازم به ذکر است که رایان هم‌افزا، تدبیر پرداز و صحرا جزو رایج‌ترین سیستم‌های معاملاتی محسوب می‌باشند. یکی دیگر از نکاتی که در رابطه با سیستم‌های معاملاتی باید در نظر بگیرید خدماتی است که شما با ورود به‌حساب آنلاین خود دریافت می‌نمایید. مثلاً مشاهده آمار و ارقام و اطلاعات از خریدوفروش، مشاهده نمودارهای سهام، مشاهده p/e بر اساس آخرین صورت مالی شرکت‌ها و … جزو این خدمات است که البته این موضوع را در کنار سرعت‌بالای معاملات قرار دهید تا به یک نتیجه‌گیری مطلوب در خصوص گزینش بهترین کارگزاری های بورس دست پیدا کنید.

در دسترس بودن کارگزاری:

موقعیت مکانی بورس اوراق بهادار و سایر بورس‌ها در تهران است درحالی‌که سرمایه‌گذاران در سطح کشور پراکنده می‌باشند. به همین دلیل کارگزاران در جهت جذب سرمایه‌های مردم در سایر شهرها اقدام به تأسیس شعب در شهرهای دیگر می‌کنند. این موضوع باعث می‌شود که سرمایه‌های سنگین‌تری در این کارگزاری‌ها واردشده و درنتیجه رتبه بالاتری را کسب نمایند. عموماً این کارگزارها خدمات بهینه‌تری را نیز ارائه می‌کنند. بنابراین با توجه به محل سکونت خود ارزیابی کنید که از بین کارگزاری‌هایی که با توجه به دیگر معیارها در رتبه خوبی قرار دارند در نزدیکی محل سکونت شما هستند یا خیر؟ در نتیجه یکی از مهمترین معیارهای انتخاب بهترین کارگزاری های بورس در دسترس بودن و نزدیک بودن به شما است.

پاسخگویی مناسب:

چنانچه شما به‌عنوان یک سرمایه‌گذار فعال در بازار سرمایه فعالیت نمایید ( یعنی دائماً به خریدوفروش در بازه‌های زمانی مختلف بپردازید) در طول دوران معاملات خود بارها به مشکلات مختلفی در محیط معامله‌گری روبه‌رو خواهید شد. بنابراین این مسئله مهمی است که پاسخگویی مناسبی از سوی کارگزاری دریافت نمایید.

ارائه خدمات مشاوره:

افرادی که وارد حوزه سرمایه‌گذاری در بورس می‌شوند سرمایه‌های متفاوتی دارند بعضاً از چند صد هزار تومان تا چند ده میلیارد تومان. به همین دلیل با توجه به گستردگی سرمایه‌گذاری و سطح دانش معامله گران لازم است تا افراد خبره سرمایه‌گذاری به این افراد مشاوره‌های لازم در خصوص خریدوفروش سهام و سایر ابزارهای سرمایه‌گذاری موجود ارائه بدهند. بنابراین کارگزاری که خدمات مشاوره‌ای ارائه می‌دهد قطعاً می‌تواند گزینه بهتری بابت سرمایه‌گذاری به‌حساب آید. هم‌چنین بهترین کارگزاری های بورس در جهت کمک به سرمایه‌گذاران به‌منظور انجام معاملات منطقی و سودآور، اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزش بورس متعددی می‌کنند و در این راستا خدمات متنوع‌تری را به آن‌ها پیشنهاد می‌دهند

داشتن تنوع خدمات:

کارگزاری‌ها در کنار خدمت اصلی واسطه‌گری خود، می‌توانند در حوزه‌های دیگری هم چون سبدگردانی، ایجاد صندوق‌های سرمایه‌گذاری و … فعالیت نمایند. همان‌طور که پیش‌ از این ذکر شد، سرمایه‌گذاری در سهام به دو صورت مستقیم و غیرمستقیم انجام می‌پذیرد. در حقیقت صندوق‌های سرمایه‌گذاری باهدف جذب سرمایه علاقه‌مندانی است که به هر دلیلی امکان معامله به‌صورت شخصی ندارند، تأسیس‌شده‌اند. ضمن آنکه سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری می‌تواند به‌عنوان یکی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری پیش روی افراد باشد تا از این طریق تنوع‌بخشی لازم در سرمایه‌گذاری را کامل نمایند. هم‌چنین ممکن است در برهه‌ای از زمان به هر دلیلی نتوانید شخصاً معامله نمایید و از طرفی نمی‌خواهید واحدهای صندوق را خریداری نمایید. در این حالت یکی از گزینه‌های پیش روی شما سپردن سرمایه به یک سبدگردان است و در این راستا چنانچه یک کارگزاری خدمات سبدگردانی را نیز ارائه نماید برای شما بهتر خواهد بود و در واقع سرعت عمل شما را بالا خواهد برد.

تخفیف معاملاتی:

همان‌طور که پیش‌ از این ذکر شد کارگزاران بابت خدمات ارائه‌شده درصدی را تحت عنوان کارمزد از سرمایه‌گذاران دریافت می‌کنند. حال برخی از کارگزاران در جهت ایجاد خدمات جذاب اقدام به ارائه تخفیفات معاملاتی می‌کنند به این معنی که بابت خرید یا فروش معامله گران مبلغ کمتری را تحت عنوان کارمزد دریافت می‌کنند و این موضوع می‌تواند در کنار ایده آل بودن سایر موارد، یک فاکتور بسیار مهم تلقی گردد.

ارائه اعتبار معاملاتی:

برخی از کارگزاران با توجه به سطح گردش و یا حجم سرمایه افراد اقدام به ارائه اعتبار به معامله گران می‌کنند. برای مثال فردی که یک میلیارد تومان گردش داشته است اعتبار یک‌ماهه ۳۰ میلیون تومانی اعطا می‌کند و با توجه به شرایط بازپرداخت آن یک‌ماهه تا سه‌ماهه تعیین می‌گردد( البته تایم بازپرداخت کاملاً تابع شرایط متفاوت است و مورد ذکرشده صرفاً یک نمونه بود). این موضوع برای بسیاری از افراد یک نکته مهم تلقی می‌گردد چون بعضاً افراد خبره با توجه به اعتبار اخذشده سودهای سرشاری را کسب می‌کنند که موضوع جذابی به شمار می‌رود. هم‌چنین برخی از کارگزاری‌ها تحت شرایطی اقدام به اعطای اعتبار جهت خرید عرضه اولیه می‌کنند که این موضوع نیز می‌تواند جذابیت خاص خودش را در انتخاب بهترین کارگزاری های بورس داشته باشد

کارگزاری بورس در شیراز

طراحی سایت ارزان در شیراز
5/5 - (2 امتیاز)

6 دیدگاه

 1. شماره تلفن کارگزاری اقتصادبیدار شعبه تبریز ۰۴۱-۳۵۴۲۷۶۲۵ میباشد.لطفا در سایت اصلاح بفرمائید.سپاس 

 2. سلام ببخشید ایزی تریدر گوشی من حتی با استفاده از فراموشی رمز عبور باز نمیشه فقط در صفحه ورود مانده لطفا راهنمایی کنید کارگزاری مفید اصلا جوابگو نیست

  1. سلام
   فراموشی رمز رو با لپ تاپ یا کامپیوتر انچام بدین
   با گوشی نمیشه- خدمات کارگزاری خوارزمی هم خوبه

 3. سلام خدمت شما دوستان عزیز می خاستم درد خود را با شما در میان بگذارم چون به هر دری زدم جواب نداد هم به کارگزاری اگاه شکایت نوشتم چون ۳۰ درصد سهام خود رو به کارگزاری اگاه فروختم و امضا کردم تقریبا نزدیک به ۴ ماه پیش بعد گفتن شمارنده ای به گوشی خواهد آمد آنموقع بیا آن شماره بعد از مدتی به کارگزاری اگاه رفتم که من آنلاین نمیشم یه کارمند اگاه ۲ ثانیه گوشی رو آنلاین کردو بعد مراحل بعدی رو انجام دادم که از بانک ملت پیام آمد که ثبت نام شما با موفقیت انجام و ثبت شد در تاریخ ۶ مرداد اینکار را هم انجام دادیم منتظر ما نده ام تا سهام مرا بانک ملت به حسابم واریز کند ولی تا الان که نزدیک ۵ ماه است که زحمت می کشم ولی نتیجه ای ندیدم لطفا شما برادران بزرگوارم مرا یاری و کمکم کنید خدا شاهده همه کارهای مربوط به سهام را انجام داده ام ولی تا به امروز حتی ۱ ریال به حسابم واریز نشده خدا شاهده پسر خاله ام ۲ماه بعد ازمن ثبت نام کرد و پولش را هم گرفت ولی بانک من پول مرا واریز نکرده لطفا مرا راهنمایی و کمکم کنید چون به این پول احتیاج مبرمی دارم خدا به شما اجر کبیر عنایت بفرماید ممنونم از زحمات شما شب تون بخیر

 4. سلام خسته نباشین من دوتا سهم دارم یکی وبانک و یکی شستا که هرکدوم واسم تعدادی سهم جایزه دادن تغییر کاگزاری دادم الان نزدیک 4ماهه به حسابن نیومدن میتونین بگین علت چیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا