بوشهر

بهترین باشگاه پینت بال در بوشهر – آدرس و تلفن

بهترین باشگاه پینت بال در بوشهر - آدرس و تلفن

پینت بال چیست؟

همانطور که از این اسم مشخص است پینت بال یک بازی با گلوله های رنگی می باشد که درتفنگ های مخصوص قرار می گیرد. این بازی به صورت تیمی بوده و اعضائ هر تیم با شلیک گلوله به اعضائ تیم حریف باید آنها را حذف کنند.

قیمت پینت بال در بوشهر

قیمت بلیط پینت بال بستگی به عوامل مختلفی دارد.معمولا در باشگاه های پینت بال بوشهر مبلغی به عنوان ورودی در نظر گرفته می شود که این مبلغ بستگی به تعداد نفرات و همچنین تعداد افراد شرکت کننده در بازی می باشد.همچنین برای خربد گلوله اضافی شما می بایست با توجه به تعداد گلوله های مورد نیاز مبلغی بپردازید.هزینه پینت بال در بوشهر متغیر می باشد.

آدرس باشگاه پینت بال در بوشهر

باشگاه های پینت بال زیادی در سطح شهر بوشهر قرار دارد.برای مشاهده آدرس باشگاه های پینت بال در بوشهر کافیست به جدول بالا مراجعه کرده که در کنار اسم هر باشگاه، آدرس آن باشگان نیز درج شده.

تخفیف پینت بال در بوشهر

هزینه بازی پینت بال برای شما ممکن است زیاد باشد.اما نگران نباشید یرای دریافت تخفیف پینت بال در بوشهر کافیه به سایت های ارائه کننده تخفیف مانند: نت برگ، تخفیفان مراجعه کنید

لیزر تگ در بوشهر

بازی لیزر تگ یک بازی جدید و هیجان انگیز می باشد.در این بازی افراد جلیقه های مخصوصی می پوشند و اگر توسط تفنگ حریف که امواج مادون قرمز ارسال می کند موجب برخورد قرار بگیرند در حافظه تفنگ تعداد دفعات برخورد ذخیره می گردد. برای مشاهده باشگاه های لیزر تگ در بوشهر به جدول ژیر مراجعه کنید

 ردیف  نام باشگاه شماره تماس آدرس فعالیت و زمان
1 باشگاه پینت بال Ultra Man (مرد فوق العاده) 09177378017 بوشهر، ساحل بندرگاه پینت بال
طراحی سایت ارزان در شیراز
3.1/5 - (12 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا