آموزشگاه شیراز

آموزشگاه آموزش ماساژ شیراز [ آدرس و تلفن]

آموزش ماساژ شیراز

مراکز آموزش ماساژ در شیراز

ماساژ درمانی یکی از شغل های پر در آمد حساب می شود.اما برای کسب درآمد از این راه ابتدا باید کلاس های آموزش ماساژ در شیراز واحد برادران و خواهران را پیدا کنید و در آن ثبت نام کنید.در بعضی از این مراکز مدرک بین المللی و در بعضی مدرک فنی حرفه ای به کارآموز ارائه می شود.که در واقع مدرک فنی حرفه ای هست که بعنوان مدرک بین المللی نامرده میشود و تنها مدرک بین المللی که در ایران صادر میشود همان مدرک فنی حرفه ای است . در جدول زیر اسامی کلاس های آموزش ماساژ در شیراز به همراه آدرس و تلفن آورده شده است.

ماساژ درمانی چگونه اثر می کند ؟

معمولا انواع ماساژ با یك مكانیسم مشابه بر روی بدن اثر می گذارند. زمانیكه ماهیچه بیش از حد فعالیت دارد تجمع مواد زاید از جمله اسیدلاكتیك می تواند باعث درد، گرفتگی و حتی اسپاسم عضلات شود. ماساژ بطور عام و ماساژ سوئدی به طور خاص، گردش خون و جریان لنفاوی را بهبود بخشیده ، مواد غذایی و اكسیژن تازه را به بافتهای مزبور می رساند و به خروج مواد سمی و بهبودی كمك می كند.

همچنین عضلات در حال كشش می توانند به رگهای خونی و اعصاب فشار آورده وبا محدود كردن جریان خون باعث ایجاد درد شوند .با ماساژ منطقه مورد اثر ، بتدریج فشار عضله بر اعصاب درگیر كاهش یافته و درد كاهش می یابد. همین مكانیسم در بهبود عضلات آسیب دیده با ماساژ باعث سودمندی آن است.

علاوه بر این، ماساژ باعث افزایش اندروفین ها (نابود كننده های درد) و افزایش ترشح هورمون سروتونین (تعدیل كننده خلق و خوی) می شود. همچنین ثابت شده كه هورمون استرس (كورتیزول) را آزاد می نماید.به همین دلیل ماساژ اغلب به عنوان یك درمان تکمیلی برای افرادی كه سیستم ایمنی آنها بر اثر استرس تضعیف شده توصیه می شود.

آموزشگاه ماساژ فنی حرفه ای + خانه ماساژ + مرکز فروش تخت ماساژ متحرک ارامش ایرانیان

 • وب سایت:arameshiraniyan.ir
 • اینستاگرام:Massage.arameshiraniyan.shiraz
 • شماره تماس:۰۹۳۷۳۲۹۳۶۵۳
 • شهریه دوره کاربر ماساژ 2 میلیون تومان و بدون هیچگونه هزینه اضافی و همراه با جزوه و فیلم های کمک آموزشی رایگان
 • آدرس:آدرس میدان معلم نبش ایمان شمالی سمت راست نبش کوچه۲ساختمان سرو طبقه اول

اولین اموزشگاه ماساژ واحدبرادران تاسیس1398بامدیریت حامدامری

اموزشگاه ماساژ فنی حرفه ای ارامش ایرانیان واحدبرادران

 آموزشگاه و مرکز ماساژ سبزایران ویژه برادران و بانوان

 •  وب سایت:http://sabziranacademy.ir
 • اینستاگرام:
  شماره تماس:۰۹۳۸۲۴۲۹۲۱۰
 • خانم دکتر مسرور : ۳۲۳۵۳۲۶۱
 • ادرس : چهارراه پارامونت به طرف سینما سعدی روبه روی بانک صادرات ساختمان شفاف طبقه ۳ واحد۵

رشته های مربوط به ماساژ ( صرفاً جهت بانوان ) با کسب مهارت های علمی و عملی

کاربرماساژ(ماساژ کلاسیک)
ماساژ ایرانی
ماساژ شیاتسو
ماساژ سنگ
ماساژ سوئدی
ماساژ آروماتراپی
ماساژ بافت عمقی (دیپ تیشیو)
ماساژ تای
ماساژ رفلکسولوژی
ماساژ شمع
ماساژ کمپرس گیاهی
کمک‌های اولیه

آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای آسا(حرفه کاربر ماساژ)

 •  وب سایت:www.asamassage.ir
 • اینستاگرام:asamassage_school
 • شماره تماس:09901394662
 • 07132304580
 • آدرس:چهارراه سینماسعدی اول سیمتری سمت چپ ورودی سمت راست بانک مسکن طبقه فوقانی بانک مسکن اموزشگاه آسا

آموزشها شامل:
اموزش اناتومی و فیزیولوژی
آموزش کاربر ماساژ(ماساژ پایه)
ماساژ تایلندی، سوئدی، رفلکسولوژی سنگ داغ، ماساژ شمع، آروماتراپی و….آموزشگاه آموزش ماساژ شیراز [ آدرس و تلفن]

نام مرکز آموزش ماساژنشانی مراکز آموزش ماساژ در شیرازشماره تماس
اموزشگاه ماساژفنی حرفه ای ارامش ایرانیان واحدبرادرانآدرس میدان معلم نبش ایمان شمالی سمت راست نبش کوچه2ساختمان سرو طبقه اول9373293653
آموزشگاه ماساژ سبزایران ویژه بانوان
آدرس چهارراه پارامونت به طرف سینما سعدی روبه روی بانک صادرات ساختمان شفاف طبقه ۳ واحد۵
۰۹۳۸۲۴۲۹۲۱۰ خانم دکتر مسرور
۳۲۳۵۳۲۶۱
آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای آسا(حرفه کاربر ماساژ)چهارراه سینماسعدی اول سیمتری سمت چپ ورودی سمت راست بانک مسکن طبقه فوقانی بانک مسکن اموزشگاه آسا09901394662
07132304580

سبکهای مختلف ماساژ درمانی کدامند؟

امروزه بالغ بر ۸۰نوع مختلف ماساژ و كار بر روی بدن وجود دارد .این تكنیك ها به پنج گروه تقسیم می شوند:

  • ماساژ سنتی اروپایی:شامل متدهایی بر اساس فیزیولوژی و آناتومی طب غرب ی. پنج تكنیك دست ورزی بافت های نرم بدن در آن مورد استفاده قرار می گیرند .
  • ماساژ معاصر غربی:این روش نیز بر پایه روشهای مدرن آناتومیك شامل تكنیكهای دست ورزی فراتر از چارچوب ماساژ سوئدی بنا شده است وشامل ماساژ عصبی، ماساژ ورزشی و میوتراپی می باشد.
  • ماساژ در روشهای اصلاح حركت و ساختار: این تكنیكها بر ساختار و حركت بدن تأكید دارند .این روشها بدن را با كمك وزن و با دست ورزی بر روی بافتهای نرم و یا اصلاح الگوهای غلط حركتی ، سازماندهی و كامل می كنند. نمونه های آن عبارتند از: هلر ورك، رولفینگ، فلدن كرایس و تكنیك الكساندر.
  • ماساژ شرقی: تكنیكهای ماساژ شرقی بر اساس اصول طب سنتی چین بنا شده و انرژی حیاتی را كه معتقدند در كانال های غیر قابل رؤیت در بدن جریان دارد تجدید می كنند .این متد ها شامل طب فشاری و شیاتسو می باشند.
  • متدهای انرژی- پایه: این متدها كه در طب سنتی چین یافت نمی شوند، منجر به اثر بر روی حوزه انرژی كه درون و اطراف بدن را احاطه كرده ،می شوند .این كار هم با فشار و دست ورزی بر روی جسم وهم از طریق عبور دست از میان یا درون حوزه انرژی بدن صورت می گیرد. نمونه های روش های انرژی عبارتند از: درمان قطبی، لمس شفابخش و ریكی.
   بسیاری از ماساژدرمانگر ها تركیبی از روش های فو ق را بر اساس وضعیت بیمار اعمال می كنند.

در جلسه ماساژ درمانی چه اتفاقی رخ می دهد ؟

پاسخ بستگی به نوع ماساژی دارد كه دریافت می كنید. در اینجا ماساژ سوئدی ذكر شده است.
در ویزیت اول احتمالأ ماساژ درمانگر از شما در مورد سابقه پزشكی سؤال خواهد كرد . سپس برخی سؤالات در مورد وضعیت جسمی فعلی شما، روش زندگی، میزان استرس، هرگونه تجربه درد و اینكه به دنبال چه درمانی هستید مطرح می شود.

اتاقی كه ماساژ درمانی در آن انجام می شود بطور مشخص گرم و دارای نور ملایم می باشد .در صورت تمایل شما از یك موسیقی آرام بخش نور شمع و بخور با یك رایحه دلپذیر استفاده می شود. اغلب برای مالش پوست از اسانسهای روغنی برای بالا بردن كیفیت ماساژ استفاده می شود. شما می توانید ماساژ كل بدن و یا ماساژ موضعی را درخواست كنید. می توانید روی قسمتهای دیگر بدن یك حوله یا ملافه بیندازید. روی یك تخت راحت پوشش دار كه اغلب دارای جایگاه سری است و نیاز به چرخش سر و گردن ندارد دراز می كشید.

متخصصین ماساژ سوئدی ممكن است از انواع ضربه ها و تكنیك های مختلف استفاده كنند . شما می توانید ماساژ كلی بدن یا ماساژ متمركز بر مناطق دردناك یا تحت كشش را درخواست نمایید. توصیه می کنیم هر زمان كه احساس ناراحتی و درد كردید درمانگر را مطلع سازید. یك جلسه درمان معمولأ بین ۳۰ الی ۹۰ دقیقه طول می كشد

.
ماساژ نشسته ، روی صندلی و با لباس درحالیكه جلوی بدن به صندلی تكیه دارد انجام می شود.۵ الی ۳۰ دقیقه طول می كشد و برای ماساژ كتف و پا كاربرد دارد.
تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان متغیر است. برای كاهش استرس اغلب هفته ای یك مراجعه توصیه می شود. برای وضعیتهای حاد تعداد جلسات درمان بستگی به طبیعت بیماری دارد. معمولأ ماساژدرمانی به منظور تكمیل درمان از سوی پزشك توصیه می شود.

آموزشگاه خیاطی و طراحی لباس در شیراز

3.9/5 - (10 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا