شرایط و قوانین استفاده از سایت جابکال

قوانین سایت جابکال

 

مقدمه

ثبت نام در سایت جابکال و یا ورود به این سرویس و همچنین استفاده از آن با حساب کاربری، به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط این سند و همچنین سند پیمان حریم شخصی کاربران تلقی می‌شود. اگر با این شرایط موافق نیستید از این وب سایت استفاده نکنید.

 

تعاریف

 

  • شما/کاربر/بازدیدکنندگان به هر شخصی گفته می شود که از وب سایت جابکال دیدن می کند و یا به هر نحوی از اطلاعات موجود در آن استفاده می کند.
  • ما/ مرکز مشاغل فارس/ سیستم به سرویس یا وب سایت جابکال اشاره دارد.
  • محتوا شامل هر گونه اطلاعات موجود در سرویس راهنمای مشاغل فارس است. این اطلاعات تمامی اطلاعات موجود و مرتبط برای یک کسب و کار در سیستم می باشد.

تغییرات در این قوانین

ممکن است ما تغییراتی در شرایط استفاده از سایت بدهیم. شما می‌توانید در هر زمان با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده مطلع شوید.

 

شرایط استفاده از سایت

 

شایستگی و مشروعیت

 

تمامی حقوق این سایت برای جابکال محفوظ است و هر گونه کپی برداری و سوء استفاده از اطلاعات آن پیگرد قانونی دارد و تنها استفاده از محتوا و اطلاعات این سایت با ذکر منبع ( برگرفته از سامانه جابکال ) مجاز می باشد .

اجازه استفاده از سایت

 

ما فقط به شما اجازه دسترسی به این سایت را می دهیم در صورتی که با شرایط استفاده ما موافق باشید. از اطلاعات این سایت فقط با مسئولیت خود استفاده کنید. این اطلاعات همگی از سمت کاربران سایت تامین شده و ممکن است دقیق نبوده و یا بعد از مدتی تغییر کند .

در دسترس بودن سایت

 

این سایت ممکن است در هر زمانی بروز شود، تغییر کند و یا برای انجام تغییرات در مدت زمان کوتاه از دسترس خارج شود.

حساب کاربری

 

شما برای استفاده از بعضی از بخش های این وب سایت باید نسبت به ایجاد یک حساب کاربری اقدام کنید و اطلاعات اولیه خود مانند نام و نام خانوادگی و ایمیل خود را در اختیار ما بگذارید. شما مسئول هر گونه فعالیتی هستید که در سیستم انجام می دهید. ما این حق را برای خود قائل هستیم که حساب کاربری شما را بدون اطلاع قبلی و با هر دلیلی مسدود کنیم.

  • شما تنها می توانید از حساب کاربری خود برای مقاصد غیر تجاری استفاده کنید.
  • شما نمی‌توانید از اسامی جعلی/توهین آمیز/ منافی عفت عمومی برای خود استفاده کنید.
  • شما نمی‌توانید از نام بازیگران و افراد مشهور برای خود استفاده کنید.
  • شما نمی‌توانید در سیستم چند حساب کاربری داشته باشید.
  • شما نمی‌توانید برای شخص دیگری بدون اجازه او حساب کاربری ایجاد نمایید.
ارتباط با سایت

 

پس از ثبت نام، این امکان وجود دارد که شما موافقت خود را با دریافت برخی خبرنامه ها و یا پیغام های سیستمی/ مدیریتی اعلام کنید .

 

محتوا

 

حق ما در استفاده از محتوای تولید شده توسط شما

 

ما این حق را برای خود قائلیم که محتوای تولید شده توسط شما را به معرض دید عمومی قرار دهیم، به هر نحوی در صورت عدم صحت آن را تغییر دهیم، حذف کنیم و یا از آن در سایر سرویس های مجموعه خود مورد استفاده قرار دهیم.

مالکیت محتوا

 

بین شما و ما، شما مالک محتوای تولید شده توسط خودتان هستید، ولی ما مالک محتوای شما نیز هستیم